Pobierz darmowy e-book z pomysłami na walentynkowe lekcje!

Tak, zbliżają się Walentynki…  Z tej okazji przygotowaliśmy trzy darmowe e-booki z pomysłami na lekcje angielskiego, dzięki którym zakochasz się w planowaniu walentynkowych zajęć i wprawisz w językowe palpitacje swoich uczniów

Gotowe pomysły na walentynkowe lekcje angielskiego

Jeśli jesteś nauczycielem angielskiego i szukasz pomysłu na poprowadzenie walentynkowej lekcji, skorzystaj z naszych pomysłów i szablonów zajęć. Nieważne, czy masz serce na dłoni czy serce z kamienia. “Pink at heart” to e-book pełen kreatywnych pomysłów, gotowych szablonów, gier językowych i materiałów, które możesz wykorzystać na swojej lekcji.

Pomysły na ćwiczenia walentynkowe za darmo

Walentynkowy escape room

Escape room to pomysł na ciekawe poprowadzenie lekcji. Uczniowie muszą włamać się do skrzyni zamkniętej na kilka kłódek. Aby to zrobić, konieczne jest rozwiązanie zagadek, w których schowaliśmy kombinacje do kłódek. Dzięki temu umożliwisz swoim uczniom wykazanie się kreatywnością, krytycznym myśleniem, umiejętnością komunikacji i współpracy w grupie. W przygotowanym przez nas w-booku znajdziesz zagadki językowe i gotowe szablony walentynkowych ćwiczeń, które zaskoczą Twoich uczniów. Jeśli spodobał Ci się ten pomysł, zobacz więcej kreatywnych sposobów na poprowadzenie lekcji tutaj

Walentynkowa powtórka z gramatyki

E-book “Agony Aunt with a twist” to zbiór listów pisanych przez różne konstrukcje gramatyczne na temat ich trudnego życia, rozterek życiowych i problemów egzystencjalnych. Listy te można wykorzystać do powtórki różnych konstrukcji gramatycznych w innym niż zazwyczaj kontekście. E-book zawiera dokładne wyjaśnienie zadań i gotowe zadania do wydruku.

Autorką e-booków jest Ewa Torebko, która jest nauczycielem języka angielskiego od siedemnastu lat. Uczy młodzież przygotowującą się do matury. Jej nauczycielskie koniki to wykorzystanie nowoczesnych technologii, drama, zwiększanie kreatywności swojej i uczniów oraz ciągła praca nad własnym rozwojem.

Wypełnij formularz, aby pobrać zestaw e-booków zupełnie za darmo!

 

 

Webinarium

Obejrzyj webinarium Ewy Torebko, która opowiada, jak wykorzystać powyższe pomysły na swojej lekcji! Znajdziesz tam też jeszcze więcej inspiracji i kreatywnych pomysłów!

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart