Darmowe webinaria w ramach edumaratonu ONLINE:

  • Webinaria odbywają się  od wtorku do czwartku o 21:00 
  • Wszystkie zapisane osoby dostaną linki do nagrań oraz certyfikaty uczestnictwa następnego dnia drogą mailową!
  •  Zapisując się na edumaraton ONLINE jeden raz, rejestrujesz się na wszystkie webinaria. Nie musisz rejestrować się codziennie. Link do szkoleń cały czas jest ten sam!

Najbliższe webinarium

2020/05/27 21:00:00
Sylwia Prawdzik specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz zaburzeń odżywiania. Od 7 lat pracuje jako psychodietetyk stale rozwijając swoje umiejętności oraz aktualizując wiedzę podczas licznych kursów i szkoleń oraz konferencji w obszarze psychologii, dietetyki oraz psychoterapii.
Od lat dzieli się swoim doświadczeniem również podczas wystąpień w TV oraz w licznych artykułach pojawiających się w prasie ogólnopolskiej tj.: Elle, Be Active, Pani, Wprost, Newsweek, Vita. Na podstawie swoich doświadczeń oraz w oparciu o praktyki psychologii poznawczo – behawioralnej stworzyła swój autorski Program Chudnij Głową oraz w 2018 r. wydała poradnik psychodietetyczny Plan-R.

Z wykształcenia jest psychologiem, terapeutą oraz specjalistą ds. żywienia. Metody pracy opieram na najnowszych badaniach z obszaru psychologii, neurobiologii oraz dietetyki i sportu, cały czas podnosząc swoje kompetencje w kraju m.in. czteroletniej szkole Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie oraz zagranicą m.in. w Beck Institute of Cognitive Behavior Therapy w Filadelfii, USA.

Podczas spotkania dowiesz się:
– dlaczego sama dieta nie wystarczy, by schudnąć
– jak sposób naszego myślenia, nasza narracja i przekonania utrudniają nam odchudzanie i wytrwanie w postanowieniach
– dlaczego nie potrafisz wytrwać na diecie
– jak radzić sobie w czasie odchudzania, gdy inni namawiają Cię do jedzenia, podczas imprez towarzyskich, np.: grilla czy w podróży.

Po udziale w szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnictwa oraz link do nagrania.

Nadchodzące webinaria

Zapisz się już teraz, aby nie przegapić wydarzenia!

Zobacz więcej! Obejrzyj nagrania poprzednich webinariów

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart