Najbliższe webinarium

2020/02/18 21:00:00

Podczas webinarium przejrzymy różne dostępne narzędzia motywacyjne, które mogą z powodzeniem być stosowane przez nauczycieli uczących w szkole podstawowej. Prowadząca pokaże, w jaki sposób ich użyć, aby nawet uczniowie, którzy sprawiają nam najwięcej kłopotów i których często wydaje się nam, że zmotywować się nie da, zechcieli współpracować.

Prowadzący: Agnieszka Bielicka, Anna Popławska

Po udziale w webinarium otrzymasz certyfikat.

Bio prowadzącej:

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku. Moja specjalizacja to oligofrenopedagogika. Na co dzień pracuję z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Dodatkowo kształcę się w kierunku ukończenia ścieżki certyfikowanego Terapeuty Behawioralnego.
Pasjonuje mnie praca z dziećmi z ciężkimi zaburzeniami zachowania i autyzmem. Jestem autorką szkoleń oraz konferencji poświęconych tej tematyce.
Ukończyłam wiele szkoleń, które pozwalają mi efektywnie pracować z dziećmi i uczyć ich nabywać nowe umiejętności niezbędne do funkcjonowania w naszym społeczeństwie.
Wykładam na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, gdzie dzielę się ze swoimi studentami wiedzą. Pomagam i udzielam konsultacji rodzicom, którzy mają problem z zachowaniami u swoich dzieci.

Nadchodzące webinaria

Zapisz się już teraz, aby nie przegapić wydarzenia!

Zobacz więcej! Obejrzyj nagrania poprzednich webinariów

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart