35 zabaw do zadań specjalnych w przedszkolu

35 zabaw do zadań specjalnych w przedszkolu

Jeśli chcesz poradzić sobie z chaosem w Twojej grupie przedszkolnej. Jeśli chcesz zaproponować dzieciom niesztampowe, rozwijające zabawy. Jeśli chcesz mieć pomysł na trudne zachowania przedszkolaków. Jeśli chcesz w każdym momencie zaskakiwać Twoją grupę przedszkolną aktywnościami z efektem WOW.

Jeśli chcesz być Ekspertem Ekspertów w przedszkolu – ten webinar jest właśnie dla Ciebie.

Kliknij TU, aby obejrzeć nagrania webinarium!


E-book „Przedszkolak w pigułce” teraz w cenie przedsprzedaży!

Jest to ponad 100 stron dla nauczyciela, który chce po mistrzowsku prowadzić zajęcia z kilkulatkami!

Ten e-book pomoże Wam w pracy. Po przeczytaniu go będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo prowadząc zajęcia z dziećmi i w relacjach z ich rodzicami.

Przewracając kolejne kartki tej książki, ‘nowi’ nauczyciele wzbogacą swoją wiedzę i dowiedzą się krok po kroku z czym na co dzień w swojej pracy mierzy się każdy nauczyciel uczący w przedszkolu. Będą mogli wykorzystać rady i liczne pomysły oraz doświadczenie innych, starszych stażem pracy i bardziej doświadczonych nauczycieli.

Dla tych z Was, którzy w edukacji przedszkolnej pracują już od wielu lat, książka ta może stać się pewnego rodzaju inspiracją do zupełnie innego podejścia do swojej dotychczasowej pracy i pewnego rodzaju ‘odświeżeniem’ przestrzeni.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart