Jak zbudować mocne fundamenty dobrej szkoły językowej? (webinarium)

Joanna Zarańska

Jak zbudować mocne fundamenty dobrej szkoły językowej? (webinarium)

Zastanawiasz się nad założeniem własnej szkoły językowej?  Prowadzisz już szkołę i szukasz dla niej nowego kierunku? Daj się zainspirować i uwierz w swoje siły! Obejrzyj wywiad z Joanną Zarańską!

Joanna Zarańska jest założycielką szkoły angielskiego dla dzieci Early Stage, w której uczy się obecnie ponad 25 000 dzieci. Na co postawić na początku? Jak dbać o rozwój szkoły? Jak sobie radzić z trudnościami?

Od czego się to wszystko zaczęło?
Szkoła Early Stage istnieje już od  1993 roku i tak naprawdę początkowo była szkołą domową. Lekcje odbywały się w mieszkaniu, materiały i program nauczania Pani Joanna opracowywała sama. Zarówno uczniów jak i nauczycieli w szkole z roku na rok przybywało. Obecnie w Early Stage uczy się ponad 20 000 uczniów i ciągle otwierają się nowe filie szkoły w całej Polsce.
Dobry zespół to podstawa!
Prawda jest taka, że nie dasz rady zrobić wszystkiego sama. Dlatego zatrudniaj ludzi utalentowanych, lepszych od siebie i ucz się od nich. Zapraszaj nowe osoby do współpracy, które razem z tobą będą pracować na wasz sukces. Wspólnymi siłami stworzycie niepowtarzalną szkołę!
Odwagi!
Strach ma tylko takie wielkie oczy 😉 Początkowo musisz się oczywiście wdrożyć, ale potem będzie już z górki. Nie bój się zmian, choć mogą się one nawet wydawać ryzykowne. To pamiętaj jednak, że wszystko się ułoży, jeśli tylko będziesz tego bardzo chcieć i mocno się postarasz. Z pewnością ci się to uda!
Sytuacja kryzysowa, co teraz?
Żadna droga do sukcesu nie jest prosta. Najczęściej takie sytuacje po prostu nam się przydarzają i często nie mamy na nie wpływu. Szukaj wsparcia u najbliższych i zaufanych współpracowników. I pamiętaj – nie poddawaj się!
Kilka złotych rad na koniec:
1. Nauczycielu, jeśli kochasz uczyć, jesteś pomysłowy, zmotywowany i przedsiębiorczy, to już jesteś na dobrej drodze do otworzenia własnej szkoły.
2. Podejmij ryzyko. Jeśli nie spróbujesz, to nigdy się nie dowiesz czy odnajdziesz się w roli właściciela szkoły językowej i czy się w niej spełnisz.
3. Zadbaj o relacje z pracownikami. To oni tworzą twoją szkołę i pracują na jej sukces.
Obejrzyj nagranie Joanny Zarańskiej, która opowiada o fundamentach dobrej szkoły językowej.

Joanna zaprasza Was serdecznie na stronę internetową szkoły https://www.earlystage.pl/ oraz funpage na Facebooku https://www.facebook.com/earlystage/. Early Stage prowadzi także zamkniętą grupę dla nauczycieli Teachers’ Universe https://www.facebook.com/groups/452508678416646/ Dołączajcie śmiało, jeśli poszukujecie inspiracji (nie tylko metodycznych)! Jeśli po obejrzeniu materiału chcecie skontaktować się z Joanną i zadać jej jeszcze jakieś pytania – śmiało piszcie na adres joanna.zaranska@earlystage.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart