Jak moja szkoła planuje zakończyć rok szkolny? (edumaraton ONLINE)

Jak moja szkoła planuje zakończyć rok szkolny? (edumaraton ONLINE)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinarium o zakończeniu roku szkolnego.

🔴 Żaneta Cornily [00:00 – 20:30]

Właściciel Szkół Pro Futuro, Prezes Zarządu oraz Dyrektor Szkół Pro Futuro opowie o tym jak w szkole, którą prowadzi, planuje zakończyć rok szkolny, jak będzie wystawiać oceny, również te z zachowania, wręczać świadectwa czy prowadzić spotkana z rodzicami.

🔴  Agnieszka Połać [20:30 – 40:40]

Nauczyciel Języka Angielskiego – prezentacja będzie dotyczyła klas 0-3:
Agnieszka Połać opowie o sposobach sprawdzania wiedzy w klasach 0-3. Skupi się na tym, jak korzystając z przyjaznych dla dzieci narzędzi, weryfikować wiedzę bez konieczności pisania przez nie standardowych testów, niejednokrotnie będących źródłem niepotrzebnego stresu. A wszystko po to, byśmy na zbliżający się nietypowy koniec roku mogli z pełnym przekonaniem wystawić uczniom oceny. Wspomni również o sposobach informowania rodziców i uczniów o uzyskanych przez dzieci wynikach.

🔴  Robert Baca [40:50 – 1:01:45]

Nauczyciel Matematyki – prezentacja będzie dotyczyła klas 4-8″
Jak prowadzić testy i klasówki on-line z wykorzystaniem TEAMS oraz aplikacji TESTPORTAL. Możliwości śledzenie i nadzoru samodzielnej pracy ucznia. Wykonywanie on-line zadań zarówno testowych jak i otwartych w dowolnym języku. Planowanie testów na konkretny termin z możliwością ich zdalnej aktywacji i dezaktywacji. Monitoring pracy ucznia podczas lekcji. Ocenianie i informacja zwrotna. Przeprowadzanie próbnych egzaminów ósmoklasisty. Możliwości szybkiego przygotowania testów i sprawnego sprawdzania. Tworzenie statystyk egzaminów i testów z możliwością indywidualnych raportów dla ucznia i rodzica.

Aby obejrzeć nagranie, kliknij TU!


Również zapraszamy do zapoznania się z kursem ONLINE „Uczę Dzieci”, który startuje już za 5 dni!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart