„Jak sprawić, by uczniowie pokochali uczenie się słówek? Mnemotechniki w praktyce.”

„Jak sprawić, by uczniowie pokochali uczenie się słówek? Mnemotechniki w praktyce.”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinarium, który poprowadzili Ola Jarocka-Mikrut i Arek Mikrut!

Masz wiedzę, masz doświadczenie, masz pomoce naukowe, ba! masz nawet takie narzędzia, które mają wręcz uczyć same. Przepis na sukces gotowy, a mimo wszystko wyniki uczniów nadal mierne, zasób słownictwa stanął w miejscu, a i nudą nierzadko powiewa.
Znać to nie wszystko! Mnemotechniki trzeba jeszcze potrafić wdrożyć, a co najtrudniejsze – przekonać słuchaczy do ich skuteczności. Po latach mozolnego “wkuwania na pamięć” nie jest łatwo przebić się przez mur przyzwyczajeń. W trakcie naszego webinaru udowodnimy Ci jednak, że wszystko jest możliwe. Twoje lekcje z naszą pomocą mogą przenieść naukę języka na zupełnie inny poziom – taki, za który Twoi uczniowie będą Ci wdzięczni. Na przykładach zarówno “z lekcji wziętych”, jak i naszych prywatnych doświadczeniach, przedstawimy, które etapy “wkuwania” blokują nas samych przed wiedzą oraz w jaki sposób owe blokady pokonać – tak we własnym życiu naukowym, jak i w etapach edukacji naszych uczniów.
Damy Ci praktyczne wskazówki oparte na ćwiczeniach, które wykorzystujemy od lat w trakcie prowadzonych przez nas zajęć ,a Bunia pokaże Wam jak w kilka godzin zapamiętać setki slajdów, zaliczyć egzamin, a dodatkowo, nie zapomnieć zdobytej wiedzy.

Aby obejrzeć webinarium, kliknij TU!

 

Weź udział w konferencji „1001 Pomysłów na Udaną Lekcję”!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart