Majówka z edunation – obejrzyj darmowe szkolenia

Majówka z edunation – obejrzyj darmowe szkolenia

Spędź majówkę z edunation! Odblokowaliśmy dostęp do szkoleń dla nauczycieli dzieci, nauczycieli dorosłych i właścicieli szkół językowych.

Majówka to wspaniały moment, gdy mamy trochę czasu dla siebie i swoich zainteresowań. Niezależnie od pogody, zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami spędzenia tego czasu właśnie z nami.

Przygotowaliśmy dla Was 3 tematyczne bloki z sesjami:

  • Uczę dzieci
  • Uczę dorosłych
  • Chcę zorganizować półkolonie w mojej szkole

Przygotowaliśmy dla was 6 szkoleń w 3 blokach tematycznych. Możesz je obejrzeć zupełnie za darmo – wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Szkolenia – Uczę dzieci

Joanna Zielińska – Pasjonatka aktywnej nauki oraz wdrażania dynamiki na lekcje języka obcego. Pasja oraz własna wizja nowoczesnej edukacji zadecydowała o założeniu własnej Szkoły Języka Angielskiego YES. Jako właściciel i dyrektor szkoły postawiła na dynamiczny rozwój stając się liderem w regionie. Zwolenniczka wychodzenia poza schemat w edukacji. W roku 2018 szkoła YES zdobyła statut partner super premiuje EDU BEARS.

Iwanicka Agnieszka – Tworzy gry językowe, w które sama chciałabym grać, przygotowuję lekcje, w których chciałabym uczestniczyć, uczy tak, jak sama chciałaby być uczona. Pomaga nauczycielom uatrakcyjniać i ożywiać zajęcia językowe. Podpowiada, jak uczyć, aby samemu dobrze się bawić na własnych lekcjach. Sprawia, że chce się uczyć – zarówno nauczycielom, jak i uczniom.

Szkolenia – Uczę dorosłych

Magda Zawadzka – Trenerka i nauczycielka. Na co dzień prowadzi zajęcia dla grup egzaminacyjnych i jest dyrektorem do spraw metodycznych w prywatnej szkole językowej. Wśród jej zainteresowań są przede wszystkim trendy w nauczaniu,  kreatywność, ocenianie kształtujące, proces uczenia się z motywacyjnego punktu widzenia, zmiany w języku oraz uczenie języka poprzez sztukę, literaturę i kulturę.

Ania Wieczorek – Autorka programów nauczania, serii podręczników New BINGO!, Primary i-dictionary oraz wielu innych publikacji: angielskich czytanek, zbiorów piosenek, testów, poradników metodycznych, wzorów wypracowań oraz nowoczesnych multimediów edukacyjnych. Bogate doświadczenia pedagogiczne zdobyte w Polsce, Kanadzie i Wielkiej Brytanii przekłada na tworzenie nowatorskich publikacji do nauki języka angielskiego, które cieszą się dużą popularnością. Swoje publikacje wydaje pod marką BINGO BOOKS, Cambridge University Press, PWN, Berlitz, Langenscheidt.

Szkolenia – Chcę zorganizować półkolonie w mojej szkole

Marta Prusińska – Nauczyciel języka angielskiego. Pracuje jako metodyk oraz trener nauczycieli. Jest fanką rozwoju osobistego. Koordynuje projekty edukacyjne oraz jest autorką innowacji pedagogicznych. Nauczanie to jej pasja. Z radością podchodzi do wyzwań edukacyjnych. W wolnej chwili czyta książki i biega.

Iwona Gutkowska – Jestem nauczycielką oraz dyrektorem ds. dydaktycznych w prywatnej szkole językowej. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupy egzaminacyjne, ale również zajmuję się organizacją zajęć dodatkowych dla uczestników naszych kursów. Interesuję się coachingiem i najnowszymi trendami w nauczaniu, aby wspierać moich uczniów nie tylko w ich rozwoju językowym.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart