Nauczyciel ma czas!

Czy Wy też macie zaraz więcej pracy? Coraz więcej zadań? Coraz więcej rzeczy do zrobienia? Czy Wasza praca też nigdy się nie kończy?Ostatnimi czasy mnóstwo nauczycieli mówi o tym, że pandemia pracy im dołożyła i coraz trudniej znaleźć równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z Luizą Wójtowicz-Wagą! Luiza opowie jakimi zasadami warto się kierować, żeby kochać swoją pracę i “ŻYĆ”.

Aby obejrzeć nagranie, kliknij TU!


NOWOŚĆ! PREMIERA! KURS ONLINE “Nauczycielu! Pracuj mądrzej nie ciężej!”

Idea zarządzania czasem jest z góry skazana na porażkę: pamiętajcie, drodzy nauczyciele, zarządzanie czasem nie istnieje!

Nie ma możliwości zarządzenia tym zasobem, bo nie mamy nad nim żadnej kontroli – nie możemy go zatrzymać, pogonić, zwolnić, kazać mu się powtórzyć. Istnieje niezależnie od nas. Bardzo wygodne jest mówienie: „Spróbuję lepiej zarządzić moim nauczycielskimi prywatnym czasem, choć nie mam nad nim kontroli. Ale jeśli mi się nie uda, cóż, nie moja wina”.

Co w zamian? Nauczymy Cię naszego motta: zarządzanie SOBĄ w czasie. Zacznij z nami przygodę odkrywania przyjemności i efektywności w planowaniu, organizowaniu, ustawianiu, odrzucaniu i innych słowach, które pięknie brzmią ale z praktyką … cóż… gorzej :).

Kiedy zakończysz ten kurs spokojnie będziesz w stanie powiedzieć:

– Hura! Wyznaczam sobie priorytety!

– Nareszcie wyznaczam cele krótkoterminowe i długoterminowe!

– Wspaniale! Wiem dokąd podążam!

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart