Nauczyciel ma czas!

Nauczyciel ma czas!

Czy Wy też macie zaraz więcej pracy? Coraz więcej zadań? Coraz więcej rzeczy do zrobienia? Czy Wasza praca też nigdy się nie kończy?Ostatnimi czasy mnóstwo nauczycieli mówi o tym, że pandemia pracy im dołożyła i coraz trudniej znaleźć równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium z Luizą Wójtowicz-Wagą! Luiza opowie jakimi zasadami warto się kierować, żeby kochać swoją pracę i “ŻYĆ”.

Aby obejrzeć nagranie, kliknij TU!


NOWOŚĆ! PREMIERA! KURS ONLINE „Nauczycielu! Pracuj mądrzej nie ciężej!”

Idea zarządzania czasem jest z góry skazana na porażkę: pamiętajcie, drodzy nauczyciele, zarządzanie czasem nie istnieje!

Nie ma możliwości zarządzenia tym zasobem, bo nie mamy nad nim żadnej kontroli – nie możemy go zatrzymać, pogonić, zwolnić, kazać mu się powtórzyć. Istnieje niezależnie od nas. Bardzo wygodne jest mówienie: „Spróbuję lepiej zarządzić moim nauczycielskimi prywatnym czasem, choć nie mam nad nim kontroli. Ale jeśli mi się nie uda, cóż, nie moja wina”.

Co w zamian? Nauczymy Cię naszego motta: zarządzanie SOBĄ w czasie. Zacznij z nami przygodę odkrywania przyjemności i efektywności w planowaniu, organizowaniu, ustawianiu, odrzucaniu i innych słowach, które pięknie brzmią ale z praktyką … cóż… gorzej :).

Kiedy zakończysz ten kurs spokojnie będziesz w stanie powiedzieć:

– Hura! Wyznaczam sobie priorytety!

– Nareszcie wyznaczam cele krótkoterminowe i długoterminowe!

– Wspaniale! Wiem dokąd podążam!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart