Wielkanocna lekcja angielskiego – pobierz darmowy e-book

Wielkanocna lekcja angielskiego – pobierz darmowy e-book

Pobierz darmowe e-booki z gotowym zestawami ćwiczeń na lekcje angielskiego na poziomie B1-B2+, które możesz wykorzystać na swoich zajęciach.

Easter QR Egg Hunt

Ten e-book możesz wykorzystać z uczniami na każdym poziomie – od dzieci po dorosłych, choć dedykowany poziom to B1-B2. Pytania ukryte są na QR kodach umieszczonych na pisankach, które drukujemy, wycinamy i rozwieszamy w różnych miejscach sali lekcyjnej w mniej lub bardziej widocznych miejscach. Wszystkie pytania są opisane w e-booku. Korzystając z zadań z e-booka na swoich zajęciach umożliwisz swoim uczniom wykazanie się kreatywnością, krytycznym myśleniem, umiejętnością komunikacji i współpracy w grupie.

Wielkanocna Zagadkownia

Zadania znajdujące się w tym e-booku mogą stanowić materiał do zorganizowania pokoju zagadek (czyli tzw. escape roomu) na lekcji języka angielskiego z uczniami na poziomach B1-B2+. Wśród zagadek znajdują się trzy typy nowych zadań egzaminacyjnych, które pojawiły się na stro- nach CKE oraz na próbnym egzaminie ósmoklasisty, i co do których możemy przewidywać, że po- jawią się także na nowym egzaminie maturalnym.

Autorką e-booków jest Ewa Torebko

Zobacz więcej darmowych e-booków do wykorzystania na zajęciach

Aby pobrać oba e-booki za darmo,

kliknij TU

oraz TU!

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart