Zestaw Uniwersalnych Kart dla zajęć z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy do pobrania :)

Zestaw Uniwersalnych Kart dla zajęć z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy do pobrania :)

Co znajdziesz w zestawie do pobrania?

– Uniwersalne karty flashcards. Karty nie mają napisów, więc możesz je wykorzystać na każdym języku. Jeżeli potrzebujesz napisów, możesz je samodzielnie edytować.  Otwórz plik z prezentacją PowerPoint. Kliknij na obszar z tekstem TU WPISZ TEKST, zaznacz go i wpisz swoje słowo. Jeżeli nie znajduje się ono na środku ramki, możesz je przesunąć w dowolne miejsce. Wystarczy, że na nie klikniesz i przesuniesz przeciągając ramkę z punkcikami dookoła. (zdj. 1).

 Karty do gry memory (wydrukuj dwa razy). Możesz je również wykorzystać do gry w bingo.
– Kartę pracy do liczenia przedmiotów i ćwiczenia liczebników.


– Grę planszową, która może służyć do ćwiczenia słownictwa, tworzenia opisów i układania zdań, w zależności od tego na którym polu stanie gracz. Do gry będziesz potrzebować kostki i pionków, ale jeżeli ich nie posiadasz, uczniowie mogą przeskakiwać z pola na pole i użyć wszystkich słówek, bez elementu losowania. Grę najlepiej jest stosować w parach.

– 2 karty pracy do ćwiczenia słownictwa.

– 10 kart do grania w bingo. Jedna osoba losuje słówka (np. kółeczka memory), czyta je na głos, a uczniowie zaznaczają na swoich kartach wyczytane słowo. Uczeń, który zbierze trzy słowa w linii woła „Bingo!”.

 

Kliknij TU, aby pobrać materiały!

Autorka: Agnieszka Kruszyńska

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart