Jak się rozwijać i dbać o siebie w pracy lektora (webinarium)

Jak się rozwijać i dbać o siebie w pracy lektora (webinarium)

Jak zadbać o swój rozwój, dobrą komunikację z szefem i współpracownikami? Jak się nie wypalić po wielu latach pracy? Na te i inne pytania odpowiadają Sylwia Włodarska i Justyna Tymińska. Obejrzyj nagranie!

Podczas webinarium dowiesz się:

  • na co zwrócić uwagę, podczas szukania idealnej pracy, co oferują szkoły, jak zidentyfikować swoje potrzeby, jeśli chodzi o miejsce pracy?
  • jak o siebie zadbać w czasie onboardingu?
  • jakie są możliwości rozwoju lektora – ścieżka kariery, szkolenia, feedback;
  • jak komunikować się ze współpracownikami i szefem;
  • jak się nie wypalić po wielu latach pracy?
  • jak lektor i dyrektor szkoły mogą zadbać o moment zakończenia współpracy?

Poznaj prowadzące

Sylwia Włodarska jest Panią swojego Szczęścia w najbardziej odpowiedzialnym i najważniejszym projekcie – swoim własnym życiu. Pracuje jako mediatorka, coach i trenerka komunikacji zorientowanej na potrzeby. Ma na swoim koncie wystąpienie TEDx. Zorganizowała konferencję online dla rodziców “Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia”. Ukończyła studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga. Główna szczęściara na blogu paniswojegoszczescia.pl. Pasjonatka książek i bycia blisko natury, mama trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji.

Justyna Tymińska – z wykształcenia socjolożka, z zawodu i zamiłowania nauczycielka języka angielskiego. Od 12 lat prowadzi swoje filie Early Stage, spełniając się także w roli menedżera i metodyka. Aktualnie ma pod swoimi skrzydłami 2 000 uczniów i 70 pracowników (w tym 49 lektorów). Prywatnie mama Janka i Józka, pasjonatka podróży i książek reportażowych

Zobacz, jak możesz rozwijać się na pokładzie Early Stage

Obejrzyj też webinarium z założycielką Early Stage – Joanną Zarańską – na temat budowania fundamentów szkoły językowej

Aby obejrzeć nagranie, kliknij tu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart