Walentynkowa lekcja angielskiego – pobierz e-book

Walentynkowa lekcja angielskiego – pobierz e-book

E-book z gotowym zestawem ćwiczeń na lekcje angielskiego na poziomie A2-B2+, który możesz wykorzystać na swoich zajęciach.


„Agony Aunt with a twist” to zbiór listów pisanych przez różne konstrukcje gramatyczne na temat ich trudnego życia, rozterek życiowych i problemów egzystencjalnych. Listy te można wykorzystać do powtórki różnych konstrukcji gramatycznych w innym niż zazwyczaj kontekście. E-book zawiera dokładne wyjaśnienie zadań i gotowe zadania do wydruku.

Autorką e-booka jest Ewa Torebko, która jest nauczycielem języka angielskiego od siedemnastu lat. Uczy młodzież przygotowującą się do matury. Jej nauczycielskie koniki to wykorzystanie nowoczesnych technologii, drama, zwiększanie kreatywności swojej i uczniów oraz ciągła praca nad własnym rozwojem.

Wypełnij formularz, aby pobrać e-booka zupełnie za darmo!

Zapisz się, aby otrzymać e-booka!

Chcę zapisać się do waszego do newslettera, wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach eduNation Sp. z o.o. Rozumiem, że zgodę będę mogła/mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem moich danych osobowych znajdę w polityce prywatności.

 

Jeżeli chcesz pobrać więcej darmowych e-booków z pomysłami na walentynkowe zajęcia, przejdź tutaj

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart